Relacja ze startów w Weekendzie Naftowym Rollski Gorlice 2012. KASIA STOKFISZ WYGRYWA OPEN KOBIET. SĄ OFICJALNE WYNIKI (co wcale nie znaczy, że są dobre). SĄ ZDJĘCIA Z GORLIC. Film i zdjęcia na Gorlice24.pl.

12 maj 2012

Relacja ze startów w Weekendzie Naftowym  Rollski Gorlice  2012. KASIA STOKFISZ WYGRYWA OPEN KOBIET.  SĄ OFICJALNE WYNIKI (co wcale nie znaczy, że są dobre). SĄ ZDJĘCIA Z GORLIC.  Film i zdjęcia na Gorlice24.pl.

Katarzyna  Stokfisz  TUKS  Roztocze  Rolleblade  w  dobrym  stylu  zwycięża  w biegu maratońskim  w  kategorii  kobiet  podczas  Weekendu  Naftowego  imprezy  Rollski 2012  w  Gorlicach.

Na  pętli  5  km  którą  zawodnicy  pokonywali  osiem razy od  początku  biegu  Kasia  usadowiła  się   bardzo wysoko  w  stawce  zawodników  i  wraz  z  zawodniczką  ze  Słowacji  i  Natalią  Czerwonką,  tegoroczną  brązową medlistką Mistrzostw  Świata  na  łyżwach  dyktowała  tempo  wśród  kobiet.  Po dobrym całym biegu finisz z grupy należał do Kasi, która tym samym odniosła prestiżowe zwycięstwo.

W maratonie w kategorii ,,open" kobiet 5 miejsce zajęła Małgorzata Żółkiewska, a 6 miejsce zajęła Kaja Żółkiewska.

W biegu mężczyzn zwyciężył Bartosz Chojnacki przed Wojciechem Baranem i Robertem Kustrą.

W biegu na 5 km wśród mężczyzn zwyciężył Aleksy Stokfisz, a wśród kobiet Monika Mazurkiewicz przed Karoliną Sendecką wszyscy TUKS Roztocze Rollerblade Tomaszów Lubelski. W kategorii dzieci zdecydowane zwycięstwo odniosła Monika Skinder przed Kasią Sendecką .

Pozostali zawodnicy TUKS ,,Roztocze" osiągnęli następujące wyniki :

W biegu maratońskim Paweł Atalski open zajął 9 miejsce , a Mirosław Drzewosz został sklasyfikowany na 30 miejscu.

W biegu na na 5 km : 4 miejsce zajęła Anna Wojtowicz, 4 miejsce zajęła Alekandra Hawryło, 6 miejsce zajęła Martyna Wawrzusiszyn, a 7 miejsce zajęła Justyna Morawicka. W kategorii mężczyzn ma 5 km 4 miejsce zajął Kacper Jarczak , a 5 miejsce zajął Jan Żółkiewski.

Wyniki zawodów na stronie organizatora lub w załączniku (troszkę uporządkowane ale napewno nie do końca dobre)

Zapraszamy do galerii z naszego wypadu do Gorlic.