01 wrzesień 2011

Dzięki Mateuszowi Hałasce  mamy kilka  zdjęć z  I  etapu  Biegu Dzieci Zamojszczyzny.

Na  trzecim miejscu  wśród kobiet, bardzo ciekawa  osoba świata  sportu osób niepełnosprawnych  Katarzyna  Rogowiec.    Oj, nietuzinkowa jest to osoba.

Na stronie LOZN-u kibicowaliśmy Katarzynie Rogowiec  w czasie jej startów na Paraolimpijskich Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Biegowym Chanty Mansijsk 2011, które odbyły się w tym roku na poczatku kwietnia.

( podstrona O NARTACH BIEGOWYCH prowadzona jest chronologicznie)

Krótkie fragmenty jak poszło Katarzynie Rogowiec na Mistrzostwach.

W klasyfikacji zespołowej mistrzostw świata w narciarstwie biegowym i biathlonie osób niepełnosprawnych w Chanty-Mansijsku Polska zajęła czwarte miejsce. Z siedmiu medali aż sześć wywalczyła Katarzyna Rogowiec.

Katarzyna Rogowiec na trwających w Chanty Mansijsku paraolimpijskich mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym i biatlonie ma już komplet medali. 4 kwietnia wywalczyła brąz w biegu na 15 km techniką klasyczną. Wyścig narciarek stojących wygrała Ukrainka Oleksandra Kononowa, która wyprzedziła Julię Batenkową.

Mamy oficjalne wyniki pierwszego etapu startujących na rolkach.